Denisa Strapková

O mne

Zmysel pre krásu a detail je pre mňa prirodzený už od útleho detstva. Vždy som vyhľadávala príležitosti, pri ktorých by som sa mohla realizovať v umeleckom smere. Kreslenie bolo pre mňa hlavným koníčkom, ktorému som sa venovala celé detstvo. V puberte sa mi do ruky dostal môj prvý fotoaparát a už vtedy som vedela, že to nebude zábavka na pol roka :) . V 16 rokoch som si za pomoci rodičov zariadila svoj prvý fotoateliér. Toto bol pre mňa prelomový moment, kedy som sa začala naplno realizovať v smere beauty & fashion fotografie.

K módnej fotografií samozrejme patrí kompletná vizáž, ktorú som si vzhľadom na vek a moje finančné možnosti musela riešiť vo vlastnej réžii. V tomto momente som sa ešte necítila ako make up-artistka a už vôbec nie ako hair-stylistka :). Bolo to pre mňa niečo nové, no musela som sa naučiť v tom plávať, keďže som si chcela plniť svoje fotografické sny.

Zastávam názor, že človek to musí mať tak trošku v sebe a nie je možné stať sa profesionálnou vizážistkou zo dňa na deň. Časom som nabrala skúsenosti a tvorba vizáží a účesov sa pre mňa stala prioritou.